• Wpisów:238
  • Średnio co: 10 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 11:24
  • Licznik odwiedzin:26 489 / 2469 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
- ostatni raz tankuję Ci to auto! - no, ale tato.. {słodka minka} - no dobra, może przedostatni. Buhahah Jak ja kocham swojego tatusia <3
 

 
pewnie, że się dobrze bawię. wychodzę na koncerty. planuję wyjazdy. działam na spontanie. piję litry alkoholu. śmieję się. zaczynam żyć, ponownie. nie - już nie pozwolę sobie na łzy. bynajmiej nie z Twojej przyczyny. bo już bardziej sensowne wydaje się zapłakanie z powodu rozbitego kolana, niż z powodu takiego dupka jak Ty.
 

 
kurde znowu zaczęłam palić ! ;x źle , źle , źle .!!
 

 
Czy wszystko pozostanie tak samo, kiedy mnie już nie będzie? Czy książki odwykną od dotyku moich rąk, czy suknie zapomną o zapachu mojego ciała? A ludzie? Przez chwilę będą mówić o mnie, będą dziwić się mojej śmierci - zapomną. Nie łudźmy się, przyjacielu, ludzie pogrzebią nas w pamięci równie szybko, jak pogrzebią w ziemi nasze ciała. Nasz ból, nasza miłość, wszystkie nasze pragnienia odejdą razem z nami i nie zostanie po nich nawet puste miejsce. Na ziemi nie ma pustych miejsc.
 

 
Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz na Ciebie spojrzałam, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował i chcę, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem. ♥
 

 
Jestem nastoletnią optymistką, cieszącą się swoim życiem. Nie.. nie jestem chora ...
 

 
Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle, co gdzieś znaleziona stokrotka, która potem zwiędła, prawie nic. Miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam "fuuj" i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.
 

 
Było jakoś koło pierwszej w nocy. zadzwoniłam do Ciebie zaspanym głosem mówiąc byś wymyślił imię dla dziecka. przez chwilę nie mogłeś nic wykrztusić po czym powiedziałeś: ' czemu Ty płaczesz ? i jakiego dziecka , czy ja o czymś nie wiem ? '. zmarszczyłam czoło robiąc dziwną minę po czym dodałam: ' tak , nie wiesz o tym , że jestem zaspana i gram w simsy, idioto!'. myślałam , że w tym momencie rozniesiesz mnie przez słuchawkę, drąc się i rzucając kurwami. siedziałam przed komputerem śmiejąc się i faktycznie już płacząc - ze śmiechu. uwielbiam dostarczać Ci takich emocji w środku noc..
 

 
Czy Cię nadal kocham? Nie wiem, pewnie tak. Ale pogodziłam się już z tym, że nie jest pisane nam być razem. Nie jestem najszczęśliwsza na świecie. Próbuje żyć dalej. Przynajmniej próbuję.
 

 
Kiedy czujesz , że to koniec, starasz się naprawić wszystko.
 

 
Są rzeczy, których się nie wybacza.
 

 
Patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz,
że nic dla Ciebie nie znaczę.
 

 
Napierdalasz kłamstwami lepiej, niż Eminem wersami. !
 

 
Wiem jak to jest, gdy na niczym nie zależy. Żyjesz bo żyjesz, a tak na prawdę wciąż leżysz.
 

 
Mam na ciebie wyjebane , nie spierdol tego .
 

 
Ta nie pewność i ciągłe pytanie w głowie 'Co będzie dalej, z nami?' sprawia ze serce mnie napierdala a łzy same spływają po policzkach
 

 
' Popełniłam wiele błędów , wiem . Ale dzięki nim nauczyłam się , że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu . Być silnym , nie poddawać się . Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej . Walczyć o swoje szczęście .
 

 
Coraz częściej myślę, że nie jestem tu już potrzebna.
 

 
I bywają takie dni, kiedy nie potrafie Cie zrozumieć.
Kiedy nie mam pojęcia czego ode mnie oczekujesz. Kiedy Twoje dawne stalowe zasady zlewają się w jedną niezrozumiałą plamę. Niszczysz mnie, niszczysz nasz związek. Jednego dnia zapewniasz,
że jestem najważniejsza, a drugiego masz na mnie wyjebane i nie tłumaczmy tego alkoholem, bo on odbiera siłę w nogach i rozum, ale nie uczucia. Spójrz , jak popadamy ze skrajności w skrajność.
Obydwoje cierpimy, a wszystko przez to, że Ty nie potrafisz się określić.
 

 
Martwię się o Ciebie, a wiesz czemu? bo są tacy ludzie w życiu,
na których szczęściu zależy Ci bardziej, niż na swoim.
 

 
To co kochałam, odeszło.
 

 
Nie mam siły być dłużej tylko opcją.
  • awatar Vocabulary: Robię fajne paczuszko-prezenty zobacz ; * http://vocabulary.pinger.pl/m/12927477
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›